Jump to content

Reclamatie Biggie

Lnd
 Share

Recommended Posts

Numele dumneavoastră : Lnd
Numele adminului : Biggie 
Data şi ora la care s-a produs incidentul : ~16:45-17:00 (11/13/2021)
Motivul plângerii : Am primit ban cu motivul : "calm" de la adminul Biggie pentru rush ( din punctul lui de vedere ) cu o mapa inainte , Biggie fiind ct si avand vip facea rush folosind bhop-ul de la vip , eu cu inca un player i-am spus sa lase rushul , dar el facea in continuare precizand ca pe nuke daca ajunge la cutiile de dupa containerul rosu nu este rush , acesta nefiind in spawn t . Urmatoarea mapa ,eu fiind ct iar Biggie t dadeam rush care dupa spusele lui Biggie cu o mapa inainte nu se considera rush , eu fiind la panta de pe mid respectiv intrarea catre spawn t , dar in acelasi timp nefiind in spawn , cum nici el nu era cu o mapa inainte . Cand i-am spus ca acelasi lucru il facea si el , a spus ca nu il intereseaza si de aici a inceput o mica discutie . Mai pe scurt eu iau ban pentru acelasi lucru ce il facea el mapa trecuta , doar ca lui nu ii face nimeni nimic pentru ca e admin . 
Dovezi (poze/demo) : https://imgur.com/a/qG4WYt9

Stim cu totii ce este rush-ul in 2021, avand in vedere vechimea acestui joc. Dai o runda, dai doua, ok nu zice nimeni nimic, dar ai exagerat. 

Motivul banului este ca, dupa ce ca faceai rush, ai primit slay, kick, dupa care ai inceput sa comentezi. 

Apelativele nu le permit, in primul rand ca nu ne cunoastem. In al doilea rand, nu e normal eu sa-ti zic sa incetezi si tu sa scrii ''ai hud_saytext'' ca sa nu vezi ce scriu, hai sa fim seriosi. :)))

https://imgur.com/a/o2pFqOI

O seara frumoasa.

Edited by Biggie
  • Haha 1

Ai primit ban 30 de minute cu motivul : Calmeazate  ! 

Te rog sa incetezi cu vocabularul si sa respecti regulile acestui  joc ! [ server ] ! 

Fara o alta subliniere acest topic va fii inchis ! 

Cf Moto 625-C - CF MOTO - ATV Forum.ro - Comunitatea atvistilor din Romania

• Like 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

© aimerStyle

We are the new generation

Copyright © 2019 - 2021 aimerStyle Powered by Invision Community

Popular Servers

Important Links

• Create New...