Jump to content

Modificari generale

Recommended Posts

Echipa Aimerstyle va doreste un an nou cat mai plin de dragoste, fericire și bucurie, alături de cei dragi.

In urma discutiei cu @SonGokuh(caruia ii si multumesc pe calea aceasta) am ajuns la concluzia ca mai sunt oameni care verifica forumul asa ca m-am pus sa scriu micile modificari aduse pe teamspeak.

Incepand cu data de 1 Ianuarie 2023 ts-ul o sa fie impartit in camere premium (5€/luna) si camere temporare (daca in 7 zile nu intra Ownerul canalului, canalul in automat va fi sters).

Canale premium = Ownerul are drepturi depline pe canalul in cauza, orice decizie ia, nu o poate contesta nimeni (nici macar eu)

Doar Ownerul poate intra pe canal si poate trage pe cine doreste.

Cei ce detin camera premium, vor primi Super-Moderator, canal permanent, iconita premium in dreptul numelui si alte avantaje.

NU este obligatoriu sa platiti 5€ pentru a avea camera in teamspeak (cine doreste o camera, poate face o cerere pe forum exact cum au facut @Kosta si @hiped), cine doreste o camera premium, ma poate cauta in privat pe Steam (https://steamcommunity.com/id/Knoxville666/), Pm (forum) sau Teamspeak (cand voi fi online).

• Thanks 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

© aimerStyle

We are the new generation

Copyright © 2019 - 2021 aimerStyle Powered by Invision Community

Popular Servers

Important Links

• Create New...