Jump to content
  • Create New...

Pinned ATENTIE! CITITI, DATA VIITOARE NU MAI IERT!

Recommended Posts

Buna dimineata.Mai jos va scriu cu litere "mari" sa intelegeti odata pt totdeauna. E a 5-a intrebare de genul! DATA VIITOARE, dau downgrade sau remove direct fara alte "scuze".

Ca primul punct si cel mai important. NU CERETI MARIRE, RANK UP, CERERE UP si asa mai departe fie ca e vorba de forum sau teamspeak. SE DA UP in momentul in care unul din CEO considera ca e cazul (sau downgrade, dupa caz).

In al doilea rand, pentru probleme pe anumite servere voribit direct cu Ownerii serverului, eu, alex, ramy, NU AVEM NICI O LEGATURA CU SERVERE pe partea administrativa.

In ultimul rand, NU MAI FACETI CERERE DE UP (stiu am zis si la punctul 1 dar am vrut sa subliniez), daca sesizez o altfel de cerere verbala, scrisa (in privat) sau mai stiu eu unde, aveti cuvantul meu ca luati downgrade sau remove.

ATENTIE mare la limbaj, orice limbaj trivial aduce asupra sa downgrade/suspend/remove.

P.s: Pe ce comunitate ati vazut cerere up sau rank up? Vorbim de comunitati serioase nu joaca de copii.
Toti cei care ati citit postul sa va vad ca ati luat la cunostiinta scriind treaba asta vorbesc de gradati nu de CEO.
Mai jos aveti o poza cu ce am zis (am cenzurat numele sa nu imi fac propriu staff de rusine)

In rest dau cu pace.

Capture.PNG

• Like 1
  • Thanks 1
Guest
This topic is now closed to further replies.