Jump to content
  • Create New...

Prezentare pac.eZ - PePsI TrIsT'

Recommended Posts

Nick-ul tău: pac.eZ 

Prenume: cosmine'L , insa cei apropiati ma striga Sh4fuGreilor 

Vârsta: momentan am doar 12, dar sa stii ca eu gandesc ca la  24.  

Locaţia: UK - London 

Ocupaţie: 9 to 5  job, iar in timpul liber invat/studiez ( ca trebe )  

Jocul(rile) preferat(e): Table si Sah se poate incadra aici  ? daca nu.. atunci,  Imi place sa ma dau pe lol, cs , putin metin, si un sfert de pugb 

Hobby-urile tale: Imi place sa citesc DA ! carti d-alea care le ti in mana.  Robert Kiyosaki - Rich Dad, Poor Dad  e preferata mea. Imi place sa si scriu/cant versuri hip-hop / rap / Trap, ca mai apoi sa le pun pe un instrumental , beat- box, Street Dance , Gaming,  Yo'Yo, Street Ball , Ping Pong, aa pot sa fac si freestyle / rime pe loc .  [eu si cand sunt plictisit, tot simt ca ma distrez :))]  (ocazional ma intalnesc cu tipele astea doua pe nume maria si ioana, si le ard... ( da asta fara ca sa stie doamna din avatar, deci e secret ) probabil daca afla ce fac imi taie degetele cu foarfeca.. . 

Interese: Doamna din imagine OFC. Email Marketing , Copywriting, ultimul si cel mai IMPORTANT . Bmenu tata... (pentru asta simt traiesc ! ) and one day im gonna have it.  Watch me  

Descriere personala: Prefer sa-mi folosesc mai mult urechiile decat gura, iar 75% din ADN-u meu contine DMT. :)))   FACTS !

De unde ai aflat de Comunitatea Aimerstyle?: un bun tovaras de pe league of legends pe nume STIXX. 

Numele prietenilor aflati în comunitate (dacă există):   Mr. Toma.  ATAT ! .                       (nah glumesc 😛 )

Numele dusmaniilor aflati in comunitate (daca exista): Neo, Mochaxo, Scar, giaNNy ;X , Sica, Kosmin, H@$H, hss, hsn, dakollino, Bu' , Pain, TheGodFather , Kan00oM relax, menthyaz , and the list goes on .  

(va saluuut de la distanta 😘 , take care of you guys/girls )

O Fraza de sfarsit.  Sfarsit and Nice to meet you.     CHEERS 

• Like 2
Guest
This topic is now closed to further replies.