Jump to content

[Aimerstyle] Cerere grad dev

xda
 Share

Recommended Posts

·       Numele tău » dev

·       Gradul dorit »  Moderator

·       Varsta » 20

·       Cu ce ai ajutat serverul? » nu stiu daca se ia in considerare, dar cu activiatea mea si a prietenei mele (care intra de pe alt pc din cand in cand.

·       UniqueID » H1qUqBVeIdaIzlYMRaeu/2n7YF4=

+aveam cont din luna mai aici pe comunitate, dar vad c-a fost sters...

39 minutes ago, xSosetaru said:

Contra

Are 16 ani,minte ca are 20 si face caterinca proasta pe ts.

Daca va uitati in yatqa (daca puteti accesa) vedeti ca am activitate de 5-7 ore active pe ts, si ca am fost mutat pe mai multe canale total aleatoriu de catre acest xSosetaru, indiferent ca am fost sau nu pe canal cu el. (+banuri multiple de cate 1-2 ore noaptea inaninte de a adormi, eu avand in plan sa las pc-ul deschis peste noapte)
5011 primele cifre din buletin :) pune-le si tu pe ale tale>)) sa afle lumea varsta ta.

Edited by xda

6 hours ago, xda said:

·       Numele tău » dev

·       Gradul dorit »  Moderator

·       Varsta » 20

·       Cu ce ai ajutat serverul? » nu stiu daca se ia in considerare, dar cu activiatea mea si a prietenei mele (care intra de pe alt pc din cand in cand.

·       UniqueID » H1qUqBVeIdaIzlYMRaeu/2n7YF4=

+aveam cont din luna mai aici pe comunitate, dar vad c-a fost sters...

Ramai la gradul de normal user momentan, am controlat ce activitatea ai si mai mult ai idle. Nu cautam oameni care sa faca ore, in plus avem foarte multi Helperi dar tu ai cerut direct Moderator ceea ce ma supara. 

6 hours ago, xSosetaru said:

Contra

Are 16 ani,minte ca are 20 si face caterinca proasta pe ts.

Administrate by † Knoxville † 
For any problem contact † Knoxville † in private message or directly on Teamspeak 3. 

Aceasta parte din forum este administrata de mine si doar eu am putere de decizie daca primeste sau nu cineva grad. La next ai warm, fara drept de apel. 

6 hours ago, xda said:

Daca va uitati in yatqa (daca puteti accesa) vedeti ca am activitate de 5-7 ore active pe ts, si ca am fost mutat pe mai multe canale total aleatoriu de catre acest xSosetaru, indiferent ca am fost sau nu pe canal cu el. (+banuri multiple de cate 1-2 ore noaptea inaninte de a adormi, eu avand in plan sa las pc-ul deschis peste noapte)
5011 primele cifre din buletin 🙂 pune-le si tu pe ale tale>)) sa afle lumea varsta ta.

Daca face abuz si ai dovezi in sensul asta te astept cu dovezile si o reclamatie.

In urma micilor "investigatii" voi hotara daca ramane in staff sau pleaca.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

© aimerStyle

We are the new generation

Copyright © 2019 - 2021 aimerStyle Powered by Invision Community

Popular Servers

Important Links

• Create New...